Klikačky - aneb za kliknutí na reklamu - dostaň zaplaceno

 
Klikačky jsou už několik let nejrozšířenější metodou, jak si na internetu vyzkoušet své první kroky v podnikání. Někteří z lidí u nich nakonec zůstanou, jelikož objeví jejich nesmírný potenciál. Ten, kdo má notnou dávku trpělivosti a ví, že se na první úspěšné vlaštovky musí počkat, má již teď na půl vyhráno.
 

O čem klikačky jsou?

 
Klikací portály nejsou ničím jiným, než ideálním místem pro zadavatele reklam. Právě na ně uživatelé po dobu několika sekund koukají a následně dostanou zaplaceno. Stačí se tedy zaregistrovat do jedné z mnou nabízených klikaček a ihned můžete začít vydělávat.
 

Klikačky a strategie

 
Pokud vám někdo řekl, že na klikačce zbohatl úplně sám, tak vám lže. Ani já na klikačkách nezbohatl bez pomoci ostatních a o tom to celé je. O schopnosti sehnat pod sebe spolupracovníky.Každý může pozvat své kamarády, či náhodně nalezené členy a získávat tak provizi z jejich aktivity. Klikačky nabízejí celekem dvě možnosti.
 
  1. Seženete si podřízeného neboli referalla úplně sám přes unikátní link
  2. Takového referalla si můžete od klikacího portálu zakoupit
Zakoupit se dají všichni členové, kteří vstoupili do projektu bez pozvánky, tedy bez doporučení.
 

referallové a 50$ denně

 
Ze začátku budete muset klikat na reklami sami, nebo se pokusit sehnat vlastní referally, aby vám dopomohli k větším ziskům. Následně za ušetřené peníze je vhodné za cca 70% zakoupit referally a hlídat si jejich aktivitu. Takové členy lze zakoupit na cca 30 dnů - vše máte v administraci pod kontrolou. Pokud vám nějterý z nich do pěti dnů nic nevydělá, je neaktivní, tak ho za menší poplatek vyměňte. Tímto způsobem si za nějaký čas vytvoříte solidní uzákladnu lidí, kteří vám poskytnou zajímavé výdělky. U jedné klikací společnosti si můžete vydělat i 10 - 50$ denně.
 

Upgrade

 
Pokud vám bude klikačka vydělávat, je vhodné popřemýšlet o upgradu neboli vylepšení účtu. Klikačky jsou skvělou možností, jak se seznámit s internetovým výdělkem. 
 

Takže co mám jako první udělat

  1. Nainstalujte si komunikační aplikaci Skype a nalezni si mne pod nickem patrikchlumecky - poradím ve všem,co bude třeba.
  2. Zřiď si internetový účet zdarma - Paypal - na ten si budeš nechávat vyplácet odměnu - jde převádět na klasickou bankovní kartu.
  3. Zaregistruj se do klikacích společností - emailovou schránku si zřiďte novou a nejlépe na gmailu - na ostatní nechodí potvrzovací emaili k úplné registraci.
 
Kdykoliv mne zastihnete na Skype - nick - patrikchlumecky
 
Zaregistrujte se do klikacích společností přes url adresy

clixsense

goldenclix

nerdbux